MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 14177050
nr 1417 7050
Stolar
6 st, 1800-tal, bemålade
Kondition: slitage, lagad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:44:47
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr